Link Search Menu Expand Document

Wielerkalender 2022

Er worden nogal wat rondes, tours, pijlen en omlopen georganiseerd. Hieronder staat ze voor de rest van het jaar. Liever ook in je eigen agenda? Haal dan hier het .ics bestand op en voeg hem toe aan je eigen agenda applicatie.

Legenda

Wedstrijd Land Startdatum Einddatum
Lotto Belgium Tour (2.1) Belgium Tue 28 Jun Sat 2 Jul
Giro d’Italia Donne (2.WWT) Italy Fri 1 Jul Mon 11 Jul
Tour de France (2.UWT) France Fri 1 Jul Mon 25 Jul
Sibiu Tour (2.1) Romania Sat 2 Jul Thu 7 Jul
Districtenpijl - Ekeren-Deurne (1.1) Belgium Sun 10 Jul Mon 11 Jul
Baloise Ladies Tour (2.1) Belgium Wed 13 Jul Mon 18 Jul
Settimana Ciclistica Italiana (2.1) Italy Wed 13 Jul Mon 18 Jul
Slag Om Norg (1.1) Netherlands Sat 16 Jul Sun 17 Jul
Tour de France Femmes Avec Zwift (2.WWT) France Sun 24 Jul Mon 1 Aug
Circuito de Getxo (1.1) Spain Mon 25 Jul Tue 26 Jul
Vuelta a Castille y Leon (2.1) Spain Wed 27 Jul Fri 29 Jul
Donostia San Sebastian Klasikoa (1.UWT) Spain Sat 30 Jul Sun 31 Jul
Tour de Pologne (2.UWT) Poland Sat 30 Jul Sat 6 Aug
Vuelta a Burgos (2.Pro) Spain Tue 2 Aug Sun 7 Aug
Volta a Portugal (2.1) Portugal Thu 4 Aug Tue 16 Aug
Sazka Tour (2.1) Czechia Thu 4 Aug Mon 8 Aug
Arctic Race of Norway (2.Pro) Norway Thu 4 Aug Mon 8 Aug
Tour Féminin International des Pyrénées (2.1) France Fri 5 Aug Mon 8 Aug
Postnord Vårgåra Westsweden TTT (1.WWT) Sweden Sat 6 Aug Sun 7 Aug
Postnord Vårgårda Westsweden (1.WWT) Sweden Sun 7 Aug Mon 8 Aug
Tour of Scandinavia (2.WWT) Norway Tue 9 Aug Mon 15 Aug
Tour de l’Ain (2.1) France Tue 9 Aug Fri 12 Aug
Eurométropole Tour (1.Pro) Belgium Wed 10 Aug Thu 11 Aug
La Polynormande (1.1) France Sun 14 Aug Mon 15 Aug
Tour du Limousin (2.1) France Tue 16 Aug Sat 20 Aug
Postnord Danmark Rundt (2.Pro) Denmark Tue 16 Aug Sun 21 Aug
Vuelta Ciclista a España (2.UWT) Spain Fri 19 Aug Mon 12 Sep
Tour de la Corrèze (1.1) France Sun 21 Aug Mon 22 Aug
Schaal Sels (1.1) Belgium Sun 21 Aug Mon 22 Aug
Merxem Classic (1.1) Belgium Sun 21 Aug Mon 22 Aug
Bemer Cyclassics (1.UWT) Germany Sun 21 Aug Mon 22 Aug
Egmont Cycling Race (1.1) Belgium Tue 23 Aug Wed 24 Aug
Tour du Poitou-Charentes (2.1) France Tue 23 Aug Sat 27 Aug
Druivenkoers Belgium Wed 24 Aug Thu 25 Aug
Deutschland Tour (2.Pro) Germany Wed 24 Aug Mon 29 Aug
Kreiz Breizh Féminin (1.1) France Thu 25 Aug Fri 26 Aug
Tour of Almaty (2.1) Kazakhstan Sat 27 Aug Mon 29 Aug
GP Lorient (1.WWT) France Sat 27 Aug Sun 28 Aug
Tour de Taiwan (2.1) Taiwan Sun 28 Aug Fri 2 Sep
Bretagne Classic Ouest-France (1.UWT) France Sun 28 Aug Mon 29 Aug
Simac Ladies Tour (2.WWT) Netherlands Tue 30 Aug Mon 5 Sep
Maryland Classic (1.Pro) United States Sun 4 Sep Mon 5 Sep
Tour du Doubs (1.1) France Sun 4 Sep Mon 5 Sep
GP Beerens (1.1) Belgium Sun 4 Sep Mon 5 Sep
Tour of Britain (2.Pro) United Kingdom Sun 4 Sep Mon 12 Sep
Tour Cycliste Féminin De L’Ardèche (2.1) France Tue 6 Sep Tue 13 Sep
Turul Romaniei (2.1) Romania Tue 6 Sep Mon 12 Sep
La Vuelta Ceratzit Challenge (2.WWT) Spain Thu 8 Sep Mon 12 Sep
GP Cycliste de Québec (1.UWT) Canada Fri 9 Sep Sat 10 Sep
GP de Fourmies (1.Pro) France Sun 11 Sep Mon 12 Sep
Antwerp Port Epic (1.1) Belgium Sun 11 Sep Mon 12 Sep
GP Cycliste de Montréal (1.UWT) Canada Sun 11 Sep Mon 12 Sep
Tour of Luxembourg (2.Pro) Luxembourg Tue 13 Sep Wed 14 Sep
GP de Wallonie (1.Pro) Belgium Wed 14 Sep Thu 15 Sep
Giro della Toscana (1.1) Belgium Wed 14 Sep Thu 15 Sep
Okolo Slovenska (2.1) Slovakia Wed 14 Sep Sun 18 Sep
Coppa Sabatini - GP di Città di Peccioli (1.Pro) Italy Thu 15 Sep Fri 16 Sep
Kampioenschap van Vlaanderen (1.1) Belgium Fri 16 Sep Sat 17 Sep
Primus Classic (1.Pro) Belgium Sat 17 Sep Sun 18 Sep
Memorial Marco Pantani (1.1) Italy Sat 17 Sep Sun 18 Sep
GP d’Isbergues (1.1) France Sun 18 Sep Mon 19 Sep
Trofeo Matteotti (1.1) Italy Sun 18 Sep Mon 19 Sep
Gooikse Pijl (1.1) Belgium Sun 18 Sep Mon 19 Sep
UCI World Championships Australia Mon 19 Sep Mon 26 Sep
Omloop van het Houtland (1.1) Belgium Wed 21 Sep Thu 22 Sep
Paris-Chauny (1.1) France Sun 25 Sep Mon 26 Sep
Cro Race (2.1) Croatia Tue 27 Sep Mon 3 Oct
Giro dell’Emilia (1.Pro) Italy Sat 1 Oct Sun 2 Oct
Famenne Ardenne Classic (1.1) Belgium Sun 2 Oct Mon 3 Oct
Tour de Vendée (1.1) France Sun 2 Oct Mon 3 Oct
GP Bruno Beghelli (1.1) Italy Sun 2 Oct Mon 3 Oct
Coppa Bernocchi (1.Pro) Italy Mon 3 Oct Tue 4 Oct
Sparkassen Münsterland Giro (1.Pro) Germany Mon 3 Oct Tue 4 Oct
Tre Valle Varesine (1.Pro) Italy Tue 4 Oct Wed 5 Oct
Binche-Chimay-Binche (1.1) Belgium Tue 4 Oct Wed 5 Oct
Tre Valli Varesine Women’s Race (1.1) Italy Tue 4 Oct Wed 5 Oct
Binche-Chimay-Binche Pour Dames (1.1) Belgium Tue 4 Oct Wed 5 Oct
Gran Piemonte (1.Pro) Italy Thu 6 Oct Fri 7 Oct
Paris-Bourges (1.1) France Thu 6 Oct Fri 7 Oct
Tour de Romandie (2.WWT) Switzerland Fri 7 Oct Mon 10 Oct
Tour of Taihu Lake (2.Pro) China Sat 8 Oct Wed 12 Oct
Il Lombardia (1.UWT) Italy Sat 8 Oct Sun 9 Oct
Paris-Tours (1.Pro) France Sun 9 Oct Mon 10 Oct
Memorial Rik van Steenbergen (1.1) Belgium Sun 9 Oct Mon 10 Oct
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze (1.1) Italy Mon 10 Oct Tue 11 Oct
Le Tour de Langkawi (2.Pro) Malaysia Tue 11 Oct Wed 19 Oct
Giro del Veneto (1.1) Italy Wed 12 Oct Thu 13 Oct
Japan Cup (1.Pro) Japan Sun 16 Oct Mon 17 Oct
Chrono des Nations (1.1) France Sun 16 Oct Mon 17 Oct
Veneto Classic (1.1) Italy Sun 16 Oct Mon 17 Oct
Chrono des Nations (1.1) France Sun 16 Oct Mon 17 Oct

Legenda

Afkorting Betekenis
1. Eendaagse race
2. Meerdaagse race
.UWT UCI World Tour. De echte shit
.WWT UCI Womens World Tour. De echt shit, voor vrouwen
.Pro UCI ProSeries. Iets minder belangrijke races
.1 Nog wat minder belangrijke races

Bron